top of page

Як це було

фото на сайт.jpg

24 серпня кияни святкували День Незалежності на Володимирській гірці – на фестивалі ЖИВИЙ СЛОВНИК НЕЗАЛЕЖНОСТІ

Свято організувала ГО Живе Місто. Київ спільно з Міністерством молоді та спорту та Департаментом Молоді та спорту КМДА. 

Фестивалили увесь день: почали із запальної фан-ап-розминки під цьогорічний хіт “Шум”, а завершили затишним кінофестивалем просто неба під серпневими ліхтарями. Святкували одночасно на декількох локаціях. Детальніше про ЖИВИЙ СЛОВНИК НЕЗАЛЕЖНОСТІ - у нашому живому звіті!

володимир.jpg

ВІД ІДЕЇ... ДО ВТІЛЕННЯ!

Ми мали на меті зібрати 30 найважливіших слів, які сприяли поступу дуржави та створити відеословник. Один рік, один учасник подій, одне базове поняття року за участю відомих українців: політиків, спортсменів, діячів культури, журналістів тощо.

 

Команда Живого Міста відшукала Героїв Незалежності, та записала із ними ексклюзивні інтерв'ю про кожен рік вільної України!

 

А на сторіночці у Фейсбуці запустили відлік Незалежності: протягом 30 днів згадували кожен рік та публікували про нього 5 цікавих фактів.

РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ - ФЕСТИВАЛЬ З НАГОДИ
30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

фото для сайту.jpg

ЛОКАЦІЯ: СЦЕНА

Стояла вона прямісінько перед пам’ятником Володимиру! Була серцем нашого фестивалю, бо саме тут транслювали відео про кожен рік Незалежності, а зіркові ведучі та гості обговорювали базові українські цінності. Кияни, які прогулювалися парком, не оминали й столик прес-центру, що стояв неподалік. Ми дарували їм брошури проєкту із цитатами Героїв Незалежності та 5 ключових фактів про кожен рік вільної України. А почалося все із патріотичної фан-ап-розминки та вітального слова автора проєкту Мар'яни Ангелової.