КИЇВ ЕПОХИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

60422211_860053871011526_760537370086237

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ КРУТОЇ ТУСОВКИ

60896575_325632331465988_647056268606832

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ЧОГОСЬ БІЛЬШОГО

«КИЇВ ЕПОХИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ» - це наймасштабніший івент 2020 року! У тебе є нагода абсолютно безкоштовно долучитися до тусовки креативних і успішних студентів. Разом ми пройдемо 4 тижні онлайн та офлайн майстер-класів із операторської майстерності, SMM, тімбілдінгу, сценічної майстерності та ненудної історії (яку в школі нам не розказують) від найкрутіших спеців. Серед них продюсер та телеведучий Олександр Педанта імітатор голосів Юрій Коваленко. 

 

 Наприкінці такого навчання 50 найкращих та найактивніших студентів Києва зустрінуться на фінальному змаганні-квесті, який пройде на теренах Києва. Усі учасники отримають від нас - громадської організації «ЖИВЕ МІСТО. КИЇВ» - круті подарунки. А переможці взагалі підуть до дому із цілими пакунками гаджетів, книжок, аксесуарів, блокнотів та секретних дарунків від наших спонсорів. Участь безкоштовна і безболісна. Реєстрація займе менше 3 хвилин. Поїхали?!

crop.jpg

ЮРІЙ

КОВАЛЕНКО

актор-імітатор голосів, іноземних мов та звуків, двічі рекордсмен Книги Рекордів України, актор театру, кіно та дубляжу, голос українських «Сімпсонів», «Тачок», «Сауспарк», «Сезон полювання»тощо.

АНГЕЛ

АНГЕЛОВ

МИРОН

ГОРДІЙЧУК

Кандидат історичних наук, завідувач Меморіального будинку-музею Тараса Шевченка, відеоблогер, екскурсовод

ТРЕНЕРИ

МАЙСТЕР-КЛАСІВ

ТОБІ ТЕЖ НАБРИД ПСЕВДОПАТРІОТИЗМ І ФЕЙКОВА ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ?

Час говорити про те, що незалежність позпочалась не «із розпаду союзу», а з великої боротьби звичайних людей, чи то козаків, чи то еліти, чи то військових, чи то таких самих студентів, як і ми з вами. На майдані 1991 стояла молодь, Небесню сотню наповнюють імена юнаків та дівчат. Досить мовчати, час говорити про Київ епохи Незалежності!

1. ЗАРЕЄСТРУЙСЯ 

ПРОЙДИ КОРОТКУ РЕЄСТРАЦІЮ ТА ОЧІКУЙ НА ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

2. ПРОКАЧАЙСЯ

ПРИЙДИ НА ЗІРКОВІ МАЙСТЕР-КЛАСИ ТА ПРОКАЧАЙ СВІЙ ЛЕВЕЛ

3. ЗАФРЕНДИСЬ

СТВОРИ СВОЮ ВЛАСНУ КОМАНДУ ІЗ УЧАСНИКІВ ПРОЄКТУ 

4. ПРОКВЕСТИСЬ

ПРОЙДИ НАЙКРУТІШИЙ КВЕСТ ТЕРЕНАМИ КИЄВА ТА ОТРИМАЙ КРУТІ ПОДАРУНКИ 

Автор та режисер проекту екстремальних
досліджень «Insiders Project»,
«Сила тяжіння», документального
фільму "Байконур. Вторгнення", оператор музичних кліпів , соціальних та рекламних роликів

ОЛЕНА 

ТКАЧУК

Засновниця та керівниця digital маркетингової компанії "Citrine" і першої в Україні Інстаграм онлайн-школи міжнародного формату. Експерт-маркетолог телепроєкта "Бізнес-план" на Hromadske TV. Автор книжки "PR в бізнесі. Кейси та ситуаційні задачі"

ГО "ЖИВЕ МІСТО,КИЇВ". Сайт створений на Wix.com