top of page

Х

ХРУЩОВ

Адреса: вул. Платона Майбороди, 8

Радянський керманич Микита Хрущов  мав українське походження. Відтак залишив видимий слід в архітектурі Києва. Перш за все, це малометражна забудова міста. Будинки, які після війни вирішили проблему з житлом киян, дістали назву «хрущовки» . Також збереглася садиба, в якій містилася дача партійного керівника. Унікальної краси будиночок в стилі неоренесанс нині напівзруйнований і приваблює любителів екстремального туризму.  Ще ми включили в цю серію сучасний розважальний парк Кукурудзяне поле - лабіринт. Воно нагадує про захоплення Хрущова цією зерновою культурою.

  • За часів Хрущова поблизу його дачі забороняли їздити громадському транспорту .Тут був свій міні-зоопарк – павичі та ведмідь над урвищем. Подейкують, що під парком і досі є секретний бункер.

  • Соціальне п‘ятиповерхове житло з подачі Хрущова завоювало популярність в усьому світі. В Києві існує амбітний план знесення 3000 таких будинків.

  • Кукулабія (кукурудза+лабіринт) – розважальний парк з територією 40 тисяч квадратних метрів. Різні патріотичні узори можна побачити тут на підльоті до аеропорту «Київ».

- Друже! А чому б не відзняти власний фільм під назвою “Слідами Хрущова”? Скоріше бери гаджети і вирушай творити авторське кіно!

bottom of page