top of page

НОВІ ІМЕНА

ВІЧНОГО МІСТА

Київ – сучасний, модерновий! Він захоплює багатоповерхівками і незвичними історичними районами. А поєднання новітніх технологій з багатовіковими традиціями – це родзинка нашого міста.

За останні роки багато вулиць перейменували. Хоча ми ж знаємо, що майже кожна доріжка світу за своє існування мала багато назв. Тож школярі усієї столиці вийшли на квест аби дослідити «Нові імена вічного міста».

Ще місяць тому організація «Живе Місто. Київ» запустила квест. Для участі треба було надіслати презентацію перейменованих вулиць свого району. І школярі покреативили не на жарт. Були і комікси, і відео, і соціальні опитування. Найкращі 8 команд запросили до участі у фіналі.

Саме він пройшов у центрі міста 10 грудня. Учасники отримали маршрутні листи, виконали завдання на кожній локації та дісталися кінцевої точки – пам’ятника Борису Грінченка. Тут, у ректораті Університету Грінченка, пройшло нагородження переможців. Голова журі – Оксана Олексіївна Салата вручила дипломи, грамоти та багато нагород усім командам. Голова Управління туризму і промоцій Антон Павлович Тараненко вручив учасникам спецприз.

Щасливі і задоволені діти підтвердили,, що доєднаються і до наступного квесту!

bottom of page