top of page

#СВІТ_ОНЛАЙН ПОДОРОЖ ПО МУЗЕЯМ У ВЛАСНІЙ КВАРТИРІ

Карантин змусив усіх нас не тільки працювати з дому, а і знаходити собі в чотирьох стінах різні способи розваги та дозвілля. З рубричкою #Світ_онлайн ви відвідаєте найбільші музеї світу.


Музей Ван Гога у Нідерландах.


У цьому музеї зберігається найбільша колекція робіт Вінсента Ван Гога (понад 200 полотен), а також роботи його сучасників - Поля Гогена, Жоржа Сера, Клода Моне та інших. Можна відправити у віртуальний тур по музею з Google, а можна заглянути на офіційний сайт музею, де зібрані шедеври художника з коментарями і пояснювальними відео, а також історії про його життя і творчість. І все це - в яскравому та цікавому дизайні. Тож йдемо на екскурсію разом!А тепер вирушаємо у романтичний Париж до музею Орсе.


Французький музей Орсе знаходиться в будівлі колишнього вокзалу Орсе і являє собою одне з найбільших у світі зібрань європейського живопису і скульптури кінця дев'ятнадцятого - початку двадцятого століть. Основу колекції становлять роботи

імпресіоністів і постімпресіоністів. Експозиції музею багаті на твори декоративного мистецтва в стилі ар-нуво, фотографіями, предметами архітектури, кінематографа і ювелірними виробами.Тож не сумуйте вдома, а знайдіть себе у віртіальному світі. Не втрачай зв'язок з реальністю! Будьте в тренді!


48 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

ЯК ГРІНЧЕНКО В ОПЕРУ ХОДИВ І ДЛЯ ОПЕРИ ТВОРИВ

У День опери #КИЇВ_ЕПОХИ_ГРІНЧЕНКА з’ясував, що видатний український письменник, перекладач, мовознавець та громадський діяч Борис Грінченко пов’язаний з оперним мистецтвом. І це доводять такі факти:

Comments


bottom of page