top of page

К

ENGLISH

МУЗЕЙ КЛИЧКО

Музей досягнень відомих боксерів - братів Кличків - це унікальний проєкт, який поєднує традиційні виставки з мультимедійним шоу, яке розробили українські та німецькі спеціалісти. Відеопроєкт можна побачити у рамках кожної екскурсії на інтерактивних  екранах. Колекція музею – це оригінали трофеїв Кличків, чемпіонські пояси, унікальні фотографії з поєдинків. Футболки з автографами боксерів, магніти, біографічні книжки та багато інших сувенірів ви можете придбати в сувенірному магазині. 

 

На території музею також розташована Klitshcko Expo – модерна конференц-зала, у якій проводять публічні обговорення та презентації. Основна місія музею - бути осередком культурного життя столиці і мотивувати людей на нові звершення. 

  • Віталій та Володимир Клички перші свої премоги здобули в один день - на дебютних професіних поєдинках 16 листопада 1996 року.

  • Окрім експонатів, які демонструють здобутки братів-боксерів, у музеї можна переглянути колекцію автографів знаменитих спортсменів, акторів та політиків з усього світу. 

  • На екскурсіях відвідувачам показують документальний фільм про Кличків режисера Сергія Долбілова, який зняв понад 20 стрічок про Віталія та Володимира.

- Слоган Живого Міста - "Виходь за межі реального". Знайдіть у музеї експонат, який якнайкраще передає сенс цього висловлювання і сфотографуйтеся коло нього. Не забудьте викласти у мережу з хештегом #живемістокиїв

bottom of page