top of page

Е

ЕКСПЕРИМЕНТАНІУМ

Адреса: Проспект Степана Бендери, 6

Експериментаніум - це навчально-розважальний центр для дітей та дорослих, в якому представлено понад 250 інтерактивних експонатів. Оскільки це своєрідний музей науки і техніки,  то експозиція присвячена механіці, оптиці, електриці, акустиці і магнетизму. А ще можна вивчити анатомію людини, є відділи «Таємниці води», «Новітні технології». Та основна фішка Експриментаніуму у власній творчості, можливості самому провести експеримент. Тут є різні оптичні ілюзії, головоломки, два лабіринти - лазерний та дзеркальний.

  • Також тут можна відвідати тематичні екскурсії, наукові шоу та відсвяткувати феєричні дні народження. Ідеї для свята найрізноманітніші, в арсеналі вже 20 сценаріїв.

  • Три поверхи з загальною площею 2 тис.м2. Найефектніші атракції - «Ящик Вуда», генератор пару якого дозволяє запускати хмари до стелі; експонат, що демонструє зародження торнадо, «Тепловізор», який з допомогою прихованої камери виміряє вашу температуру. 

- Хочете випробувати гучність голосу? Тоді вам у «Кричалку». Кажуть, якщо тут прокричати щось хороше, воно точно збудеться. Напишіть нам, чи спрацювало!

bottom of page