top of page

Д

ДАХИ

вул. Семашко, 8, просп. Лобановського, 4А, просп. Шумського, 5

Київ за кількістю хмарочосів посідає перше місце в Європі.  Місто - піонер висотного будівництва, тому здавна його дахи приваблювали любителів гарних панорам і гострих відчуттів. Зазвичай потрапити на дахи важко, адже і досі  існує чимало обмежень та застережень безпеки. Ми виділимо один майданчик, який ви можете відвідати цілодобово і безкоштовно. Дах багатоповерхівки на вул. Семашко, навпроти №8, відкриє вам чудову панораму Святошинського району. Популярна опція – ресторани на дахах вже реальність, а мрія екологів – сади на дахах ще у планах.

  • Оглядовий майданчик «Олександрійський» відкрили у 2009 році на даху 25-поверхівки. Звідси зі 100-метрової висоти видно весь правий берег, аеропорт «Жуляни» і літаки. А ввечері через астрономічні біноклі, які видають всім охочим, можна роздивитися зірки та місяць. Вартість задоволення з кавою 50 гр.

  • В готелах «Рівьєра», «Воздвиженський» та «Прем’єр-палас» ви потрапите на терасні ресторани. І хоча ціни тут високі, чарівні краєвиди того варті.

  • На проспекті Шумського (Березняки) на даху обіцяють романтичний вечір і навіть церемонію в критій альтанці з декораціями.

- Ви вже обрали оглядову місцинку? Помилуйтеся зоряним небом увечері, сфотографуйте нічний Київ та загадайте бажання))

bottom of page